środa, 30 stycznia 2013

Opowiadanie nr 3

Hejka
Jak pewnie niektórzy z was zauważyli zmienił się administrator bloga z Alexandra na Olcia Marzycielka. Na tym pierwszym zaczęło mi coś szwankować z hasłem i miałam problemy z logowaniem, więc zmieniłam na ten drugi. Ale nie bd was zanudzać moimi bloggerowymi problemami. Daję następne opowiadanie.

Drogi Pamiętniku
To, co stało się dzisiejszego wieczora przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Zaraz po kolacji poszłam do Fabiana. Zastałam go siedzącego nad teczką z rzeczami na temat Wybranej. Niestety, nie było tam wskazówek, dlaczego Nina  nie przyjechała. Postanowiłam przeszukać rzeczy Eddiego, ale nie spodziewałam się, że znajdę to, co znalazłam. Pomiędzy jego ubraniami leżał wisior Niny. Nie mogliśmy uwierzyć w to, co widzimy. Podeszłam do laptopa Eddiego i zaczęłam szukać tam jakiś informacji. Sprawdziłam skrzynkę mailową i znalazłam wiele wiadomości od Niny. Kliknęłam ostatnią, jaka od niej przyszła i otworzyła się następująca treść- ,, Eddie, jestem poważna. Nie możemy być już razem" . W tym momencie siadła mi psychika. Miałam ochotę płakać, ale się nie dałam. Jak on mógł ? Mówił, że mu na mnie zależy, że jestem wyjątkowa. Fabian też był załamany, chociarz cały czas bronił Niny. Poszliśmy do salonu, by rozmówić się z Eddiem, jednak trafiliśmy na zły moment. Akurat wtedy organizowali przyjęcie dla Amber. Musieliśmy to niestety przełożyć aż do jej przyjścia. Po przybyciu Amber, Fabian wybiegł za Eddiem z salonu. Zaczął krzyczeć, żeby przestał go okłamywać, że wie o mailach i wisiorze Niny w  jego rzeczach. Mało brakowało, a skończyłoby się to bójką .Na szczęście zdołaliśmy jakoś uspokoić Fabiana. Umówili się, że wyjaśnią sobie wszystko w pokoju. Gdy oni odeszli, my wróciliśmy do salonu. Jednak tam też jedynym tematem rozmów było zachowanie Fabiana w stosunku do Eddiego, co bardzo nie podobało się Amber. Teraz muszę już kończyć, bo rozpakowujemy prezenty ( Trochę nam to zajmie sądząc po ilości prezentów ) .
Trixy <3

I jak wam się podobał nowe opowiadanie. Następne pojawi się jutro albo pojutrze. Nie wiem jak wy, ale ja teraz przez nowe odcinki 3 sezonu żyję od czwartku do czwartku :D . Tylko denerwuje mnie to, że nie ma już Peddie. To była moja ulubiona para i jej istnienia byłam prawie pewna. A teraz scenarzyści wywineli nam taki numer. Chociarz wierzę, że bd razem, ponieważ ( I tu cytuję tekst z tumblra ) ,,Peddie is true Love and True Love Never Dies" . Do następnej notki
Lusia

4 komentarze:

 1. Genialne !!

  Paulii

  PS: Czekam na więcej

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham to.Pamiętasz nasz dawny plan, żeby przyjechać do nich na plan i dokopać scenarzystom za brak Peddie? :D

  Patricia <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Hahaha oczywiście, że pamiętam :D I jeśli do 20 odcinka się nie zejdą to pojedziemy :D

  OdpowiedzUsuń